AUTOMOBILIAI…

PARDUODU:

„VW Passat“ (1987 m., „ragai“, kablys, automatinė smėlio dėžė, gesintuvas, kastuvas ir kibiras su vandeniu). Kaina praeinanti.

„MB-500 Tvoju Matic“ (visi „navarotai“, sportinio tipo vairuotojo taburetė su skyle naktipuodžiui, pagalvės, stalčiai ir varpelis liokajui iškviesti). Kaina nieko nesakanti.

„Audi-A6“ (1996 m., automatiniai langai, kondicionierius, automatiniai dantų ir nosies krapštukai, varomi visi ratai, taip pat atsarginis, naktinis matymas su žibintų pagalba ir dieninis nematomumas policijos radarams).

„Isuzu Triper“ (dar visai šviežias, nuo tralo pasigavau Vokietijoje).

„MB-300“ (1997m., visi privalumai: šeimininkas kalėjime, aikštelė nesaugoma, signalizacija neveikia).

„Mitsubishi Space Wagon“ (1999m., pilnai sukomplektuotas). Šiuo metu stovi Baikonuro kosmodrome paruoštas startui. Rašyti kazachų kalba, skaityti lietuviškai.

„Ford Scorpio“ (1989m., atvežtas iš Egipto, ten jų yra daug, tik nežinau, ar nuodinga uodega – privalumas). Kainą nuleisiu, jei pirksite savo uošvei.

„Audi-100“ (1987m., benzinas, dyzelis, dujos, nafta, kontrabandinis spiritas, merginos nakčiai, „Ecstasy“, „Moment“ klijai). Viskas pigu, viskas is pirmų rankų, tiesa, laikinai surakintų.

„BMW-530“ (1992m., juodas, automatinė greičių dėžė, liukas, periskopas, gylio matuoklis, greitis 20 mazgų ir vienas dar neužrištas batų raištelis). Norintys pirkti, turi mokėti plaukti.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *