ALKOHOLIS…

Geriam linksmai, ar su moterimis?

Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?

Visiškai girtas mentas sustabdo mašiną ir sako: – Kodėl dviese už vairo sėdite? Vairuotojas: – Ir vertėjo dėl to mašiną apsupti?

Airis įeina į barą, užsisako tris bokalus Gineso alaus ir atsisėdęs prie stalo, paeiliui geria iš kiekvieno bokalo. Pabaigęs, jis prie baro užsisako dar tris bokalus. Baro savininkė jam ir sako, “Jei Jūs pirktumėte po vieną bokalą, alus būtų šaltesnis ir gaivesni”. “Matote, ponia, aš turiu du brolius, – atsako klientas. – Mes gyvename skirtinguose pasaulio kraštuose, tačiau esame susitarę, kad gersime būtent taip, kad prisimintume šaunias bendras praeities šgertuves”. Nuo to laiko, airis nuolatos ateina į barą ir geria, užsisakinėdamas po tris bokalus. Tačiau vieną kartą atėjęs, jis užsisako tik du bokalus. Baro savininkė tai pastebi, ir suvokdama šio įvykio reikšmę, sako: “Nenorėčiau blaškyti Jūsų gedulingos nuotaikos, tačiau, kadangi Jūs esat toks ištikimas mūsų klientas, leiskite pareikšti Jums mano užuojautą”. Vyriškas pažiūri į ją nustebę, po sako “O ne, tai visai ne dėl gedulo, ponia. Tiesiog aš mečiau gerti…”

Chronius ateina į vaistinę: “Ponia, duokite man, prašau, litrą medicininio spirito…” “O receptą jūs jam turite?” “Eeech, turėčiau aš receptą, pats pasidaryčiau…”

Chronius prie kioskelio: Duokite man šį odekoloną. Taigi ne tą, o ‘Troinoj’! O kodėl be etiketės?” Pardavėja: “Ai, koks gi Jums skirtumas…” “Jums tai koks skirtumas, o man gi ant stalo statyti!”

Ant suoliuko geria keturi girtuokliai. Vienas sako:
– O žinot, dabar pagal statistiką kas penktas miršta nuo kepenų cirozės.
Kitas:
– Mums tai negresia – mūsų tik keturi

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *