Sociumas

Netikėtai balandžio mėnesį prasidėjusi vasara vaiko iš galvos rimtas mintis. Saulutė vilioja į gamtą, darbo diena prailgsta, ir tikrai nelabai tesinori galvoti apie kažką svarbaus, reikšmingo, rimto…

Tačiau nepaskubėkite užversti Sociumo! Taip, šiame numeryje Jūs rasite kai ką rimto mūsų kolegos iš Norvegijos, Oslo universiteto sociologo, straipsnį apie didmiesčio gyvenimo ypatumus kaip mes, miestiečiai, bendraujame, ką ypatingo turi mūsų kultūra, kad mes pasitikime vieni kitais? Kitame straipsnyje galite susipažinti su vis aktualesne tampančia benamių žmonių problema mūsuose ji dar ganėtinai nauja, tačiau pasaulio miestuose benamystė labai paplitęs reiškinys. Kas tampa benamiais, su kokiomis problemomis jie susiduria, kaip jos sprendžiamos? Trečiame straipsnyje kalbama apie tai, kas liečia gana dažnai nuskambančią temą – vyrų ir moterų santykius. Kaip mes tampame vyru ar moterimi, tai yra, kaip išmokstame elgtis, kabėti, rengtis, net mąstyti taip, kaip “pridera”? Štai trys įdomios temos, aptariamos mūsų balandžio numerio leidinyje.

Tik nepagalvokite, kad mes visuomet labai rimti, susikaupę, rašantys tik reikšmingomis temomis. Visai ne! Netikite? Tuomet būtinai paskaitykite naujausius “Sociumo” anekdotus – beje, jie skiriasi priklausomai nuo kalbos: lietuvių kalba rasite įdomių minčių kompiuterių tema, anglų – šiek tiek nemirtingos gyvenimiškos patirties, o rusiškame variante – visko po truputį. Be to, skirkite laiko mūsų diskusijų klubui “Pulsas” – juk čia galite ne tik sužinoti kitų mintis įvairiausiomis temomis, bet ir patys kurti naujas diskusijų grupes apie tai, kas domina Jus.

Taigi likite su mumis!

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *